Мішки Bag-in-Box: особливості і сфери використання

Мішки Bag-in-Box являють собою спеціальні багатошарові пакети, що обладнані корком-краником та поміщені в картонну коробку. Пакет зберігає продукт свіжим і запобігає потраплянню повітря, світла та різних бактерій, а картонна упаковка захищає пакет від зовнішніх пошкоджень, а також допомагає зручно використовувати асептичні мішки.

Упаковка Бег ін Бокс складається з таких комплектуючих:

- пакет з багатошарового матеріалу (полімерний або інший багатошаровий матеріал) — внутрішня частина;
- картонна коробка — зовнішня частина;
- крани, клапани, що закріплюють на пакетах або мішках, — допоміжні засоби для пакування.

Мішок, що є внутрішньою частиною упаковки Бег ін Бокс, може бути різний за формою. Він може бути плоским, звареним з чотирьох сторін, по периметру або з боковими складками. Також такі пакети можуть бути з різною ємкістю, залежно від їхнього призначення (від 1 до 1200 літрів). Внутрішня частина упаковки Bag-in-Box складається з багатошарових матеріалів, таких як поліетилентерефталати, поліпропілени, поліаміди, а також поліетилен високої густини, алюмінієва фольга, металізовані або орієнтовані полімерні плівки низької густини.

Зовнішній елемент упаковок Bag-in-Box, тобто коробка, може бути виготовлений з мікрогофрованого картону або гофрокартону. Залежно від виду транспортування упаковок, марки бувають різними: до 10 л - мікрогофрокартон (тип E, F, G), 20-110 л — гофрований картон (тип А, В, С), 200-1200 л — дуже міцний гофрокартон.

Що стосується допоміжних засобів для пакування, то це можуть бути різноманітні крани, клапани, різьбові горловини з кришками, пробки, ущільнювачі з кільцями та ін. Виготовляють такі засоби з поліпропілену високої густини, гуми, поліуретану, тефлону, металу. Діаметр клапанів залежить від місткості упаковок: для місткостей ємністю 1-220 л такий діаметр становить 1 дюйм, 1000 - 1200 л — 2 дюйми.

Для здійснення фасування пакетів Bag-in-Box використовують спеціальне обладнання з різною продуктивністю, а також автоматизованим чи напівручним керуванням. Цей процес здійснюється в такій послідовності: заготовки коробок розкривають та прикріплюють клапани, після чого вкладають пакет всередину коробки та подають для фасування чи закупорювання.

В сучасному світі упаковки Bag-in-Box шороко використовуються для продукції різного призначення: технічного (клей, фарба, дистильована вода, хімічні препарати), розповсюдження харчових продуктів (згущене молоко, морозиво, вершки), напоїв (мішки для соку, вина, олії, молочних продуктів, води) та іншої продукції для ресторанів, готелів, навчальних закладів і т. д.

Якщо Вам потрібна така продукція, то пакети Bag in Box купити оптом (від 50 одиниць) ємністю до 1200 л Ви можете в компанії «Беретта-Поділля» за доступними цінами та гарантією від 1 до 3 років. Ми маємо склад в Україні, де в наявності є десятки тисяч якісної продукції.

Детальнішу інформацію дивіться на нашому сайті.