Про компанію

Приватне підприємство «Беретта-Поділля» займається постачанням пакувальних матеріалів для сучасної та високоефективної технології асептичного і неасептичного розливу і зберігання рідких та напіврідких харчових продуктів в упаковці «Bag-in-Box / Drum / Bin» ( «Мішок-в-коробці / бочці / контейнері») об’ємом від 2-х до 1200 літрів, по всій території України.

Наші замовники - це фірми-виробники томатної пасти, фруктових та овочевих пюре, концентратів соків, соків, вина, рідких яєць, молочних продуктів, олії, питної води та інших продуктів в різних регіонах України.

Технологія упаковки Bag-In-Box / Drum / Bin - це комплекс, який включає в себе мішок (асептичний або неасептичний) і верхню жорстку упаковку (картонну коробку, бочку, контейнер).

Упаковка бег ін бокс надійно зберігає продукцію. Мішок є багатошаровою упаковкою, яка захищає продукт від проникнення кисню, запахів та інших зовнішніх речовин. Спеціально сконструйовані мішки виробляються з двох і більше шарів полімерних і металізованих плівок, оснащені різними кранами і варіюються в розмірі від 2 до 1200 літрів в залежності від виду продукту, який розливається, вимог замовника з кисневої непроникності, умов подальшого зберігання та умов транспортування.

Мішки виробляються на заводах підприємств Aran Packaging LTD, розташованих в Ізраїлі, Іспанії, США, і заводі Az-Pack, розташованому в Литві.

Наша компанія «Беретта-Поділля» ексклюзивно представляє продукцію цих виробників в Україні. На ринку упаковки Bag-In-Box / Drum / Bin ми працюємо 15 років.
Офіс і склад нашого підприємства знаходяться в м. Вінниці.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Пакети bag in box, бег ін бокс, бег ин бокс, асептичні мішки для продуктів - Беретта-Поділля
(основний офіс)

Україна, Вінницька, Вінниця, Зарванці, Соснова, будинок 17, офіс 310
  • +38 (067) 91690XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create